top of page

Yasal Uyarı

Onay


Internet sitesini kullanmadan önce bu kullanım kural ve şartlarını okumanız ve bunları kabul etmeniz gerekmektedir. Internet sitesini kullanarak bu kurallara yasal olarak bağlı olduğunuzu kabul etmektesiniz. Kabul etmiyorsanız bu internet sitesini kullanmamalısınız.

Burada yer alan analiz, bilgi, yorum ve görüşler analiz ve yorum yapanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.  Bu sitede yer alan içerik ve raporlar yalnızca raporu hazırlayan kişinin sorumluluğundadır ve sadece bu kişiyi bağlar.

Ulaşmış olduğunuz bu site kapsamındaki gerek sözel gerekse de grafik bilgiler ulaşılabilen ilk kaynaklardan iyi niyetle ve doğruluğu, geçerliliği, etkinliği velhasıl her ne şekil ve surette olursa olsun herhangi bir karar dayanak oluşturması hususunda herhangi bir teminat, garanti oluşturmadan yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla toplanmıştır.

 
Fikri Mülkiyet


Bu internet sitesi içerisindeki tüm metinler, resimler, grafikler, logolar, yazılımlar ve diğer materyaller içindeki tüm haklar (telif hakları, ticari markalar, tasarım hakkı, veri tabanı hakkının yanı sıra diğer herhangi bir fikri mülkiyet hakkı dahil) raporları hazırlayan kişinin mülkiyetindedir veya ilgili malikin izni ile yerleştirilmiştir.

Bu internet sitesine yalnızca kişisel, ticari olmayan kullanım için erişim ve kullanma izniniz bulunmaktadır. Raporları hazırlayan kişilerin veya ilgili malikin önceden yazılı rızası olmaksızın elektronik, mekanik fotokopi veya kayıt dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir yolla veya herhangi bir şekilde bu internet sitesinde yer alan bilgilerin herhangi birini kopyalayamaz, indiremez, (yeniden) yayınlayamaz, dağıtamaz, değiştiremez, yayınlayamaz, kullanamaz, iletemez veya çoğaltamazsınız. Bu internet sitesinde yer alan materyal ve içeriğin kısmen ya da tamamen, yalnızca kendi kişisel kullanımınız için yazdırılabileceğini ve/veya indirilebileceğini ancak ticari amaçlarla kullanılamayacağını veya ticari olarak dağıtımının yapılamayacağını kabul etmektesiniz.

bottom of page